74 832 40 91

601 776 446

Mieszkania pod wynajem
Mieszkania TFE

Mieszkania

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą mieszkań pod wynajem.
Lokale użytkowe TFE

Lokale użytkowe

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą powierzchni biurowych pod wynajem.
Domek w Kowarach

Domek w Kowarach

Domek wypoczynkowy położony w urokliwej okolicy.

Kamienice

W naszych kamienicach w grudniu 2009 r., przeprowadzony został audyt energetyczny. Zachęcamy do zapoznania się z jego wynikami:

Audyt Energetyczny Alicja
Audyt Energetyczny Tomasz

W kamienicy "ALICJA" znajduje się 14 mieszkań, 1, 2 i 3 pokojowych a w kamienicy "Tomasz" znajdują się 4 mieszkania 3 pokojowe w tym jedno z dużym tarasem.

Oprócz wyposażenia kuchni (meble kuchenne, kuchnie gazowe lub elektryczne) i łazienki, standardowym dodatkiem w mieszkaniach jest dostęp do sieci telekomunikacyjnej, TV, SAT, stałe łącze internetowe (o przepustowości 8mb/s), całodobowy monitoring firmy ochroniarskiej i sterowanie ciepłem. Opcjonalnie zapewniamy sprzątanie, pranie oraz umeblowanie i wyposażenie wynajmowanych mieszkań (pokoi dziennych, sypialni i przedpokoi) a także przystosowanie mieszkań specjalnie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Ponadto w kamienicy "TOMASZ" znajduje się kompleks wypoczynkowy, dostępny tylko dla naszych lokatorów - z salą gimnastyczną i fińską sauną.

Przy kamienicy "TOMASZ" znajduje się prywatny parking - tylko dla naszych mieszkańców. W kamienicy "ALICJA" znajduje się pralnia, z której mogą korzystać nasi klienci. W każdym mieszkaniu znajdują się osobne liczniki wody zimnej, ciepłej, prądu, gazu i CO. Zainstalowane są także elektroniczne liczniki ciepła, które wraz z odpowiednimi urządzeniami w mieszkaniu (sterowanie ciepłem) powodują, iż opłaty za ogrzewanie w sezonie grzewczym są znikome. Dbając o ekologię, inwestujemy w odnawialne źródła energii. Niemal 40% ciepłej wody użytkowej wytwarzane jest przez kolektory słoneczne.

Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa zainstalowaliśmy zespół kamer zewnętrznych monitorujących zarówno klatkę schodową jak i tereny wokół budynków, a dla poprawienia komfortu lokatorów codziennie sprzątane są klatki schodowe.

Kamienice znajdują się w centrum miasta w reprezentacyjnym miejscu, z dogodnym dojazdem i dostępem do placówek handlowo usługowych. Obok znajduje się supermarket, w odległości kilkudziesięciu metrów kilka restauracji oraz parkingi.

W kamienicy "TOMASZ" swoją siedzibę ma Przychodnia "PRO FAMILIA" , w którym przyjmują lekarze o specjalizacji medycyny rodzinnej, zapewniając dostęp do podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej.

Na parterze kamienicy Alicji swoje usługi świadczy Autoryzowany Przedstawiciel PLUS GSM oraz Centrum Dietetyczne Naturhouse